certifikace
certifikace certifikace
certifikace certifikace
Převzetí zásilky
Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě převzetí poškozené zásilky žádáme o nahlášení této události nejpozději do 2 dnů od převzetí zásilky na naši zákaznickou linku.

Stěhování

Nabízíme kompletní stěhování od A-Z. Zvládáme stěhování domů, kanceláří, firem, klavírů, pián, obrazů, soch i křehké výpočetní techniky.

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním do i ze zahraničí. Kvalitu našich služeb kladně hodnotí i zahraniční klienti, protože náš proškolený tým zvládá vysoký standard služeb.

Váš nábytek nám není lhostejný ať už se jedná o starší nebo nové kusy. Vždy budeme zacházet s veškerou opatrností a nábytek bude náležitě zabezpečen proti poškození. Na stěhování používáme vždy profesionální nástroje, aby neponičili Váš majetek.

Když jiní odpočívají, my ještě stěhujeme. Šetříme tak nejen čas, ale i Vaši peněženku.

Náš tým Vám s ochotou splní i Vaše nejnáročnější požadavky, které při stěhování vyžadujete. Zdarma a kdykoli Vám poradíme jak Vaši domácnost nejlépe připravit na stěhování. Již se nemusíte zatěžovat zbytečnými obavami a stresem, že něco nestihnete připravit. Stačí se jen těšit na stěhování se do nového.

Dle potřeby dorazí náš technik a odhadne předběžnou cenu stěhování.