certifikace
certifikace certifikace
certifikace certifikace
Převzetí zásilky
Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě převzetí poškozené zásilky žádáme o nahlášení této události nejpozději do 2 dnů od převzetí zásilky na naši zákaznickou linku.

Doprava

Poskytujeme komplexní služby v oblasti silniční nákladní dopravy. Pomáháme zákazníkům optimalizovat a maximálně zefektivnit proces přepravy. Moderní a ekologický vozový park nám umožňuje bez problémů získávat přepravní povolení do celé Evropy. Rychle a spolehlivě dokážeme zabezpečit mezinárodní a vnitrostátní nákladní silniční dopravu.

Naše společnost zaměstnává kvalifikované a profesionální pracovníky, kteří se snaží uplatnit své schopnosti a vědomosti ve prospěch zákazníka.

Vlastníme dodávkové nákladní automobily s ložným prostorem do objemu 25 cbm a maximální povolené hmotnosti do 3,5 tuny. Na veškerý vozový park poskytujeme pojištění odpovědnosti za škodu silničního dopravce.

Export a import

Specializujeme se především na státy jako Francie, Španělsko, Portugalsko, Itálie, Rakousko, Německo, Belgie, Holandsko, Česká republika, Slovenská republika atd.

doručení po celé evropě

Možnost expresního doručení do 24 hodin – extra vozidlo.

Možnost doručení do 48 hodin formou přiložení – přikládka zvýhodněná cena.

Veškeré zásilky jsou doručovány maximálně do 72 hodin od naložení dle Vašeho přání.

Spedice

Vaše destinace je naším cílem. Naše databáze obsahuje tisíce nákladních aut všeho druhu křižující Evropou dnes a denně. Vaše expresní požadavky jsme schopni vyřešit od zadání objednávky za dobu kratší dvacet minut.